Ücretsiz Kullan

Türkiye’nin en kolay
fatura uygulaması

Üstelik e-fatura, gelir gider ve nakit akışı yönetimi ücretsiz!

E-Dönüşüm
Tüm fatura işlemleriniz<br /> tek platformda

Tüm fatura işlemleriniz
tek platformda

Kobiks ile anında e-fatura oluşturabilir, faturalarınızı dijital ortamda muhafaza edebilir ve raporlama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Her an, her yerde<br /> Kobiks yanınızda

Her an, her yerde
Kobiks yanınızda

Kobiks cihaz, mekan ve zamandan bağımsızdır. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde ve cihazda kolayca fatura oluşturup gönderebilirsiniz.

Gereksiz masraf ve zaman kaybına son!

Gereksiz masraf ve zaman kaybına son!

Fatura oluşturma ve takip etme işlemlerine daha az vakit ayırarak tahsilatlarınızı hızlandırabilir, operasyonel yükünüzü hafifletebilirsiniz.

Kobiks Mobil

Fatura yönetimi
her an yanınızda!

İster Webden İster Cepten! İnternet erişiminizin olduğu her yerden mobil olmanın rahatlığıyla Kobiks'in sunduğu tüm özelliklere kolayca ulaşın ve hızlıca işlemlerinizi gerçekleştirin.

Fatura yönetimi<br /> her an yanınızda!

Tek tuşla faturalarınızı oluşturun

Kullanımı kolay Kobiks ile saniyeler içerisinde oluşturulan e-faturanız anında müşterinizde. Tahsilat sürecinizi hemen başlatın, daha hızlı ödeme alın.

Tek tuşla faturalarınızı oluşturun
Tek tuşla faturalarınızı oluşturun
Tek tuşla faturalarınızı oluşturun

Sık Sorulan Sorular

Evet, Kobiks'in ücretsiz e-fatura entegrasyonu sayesinde dakikalar içerisinde işlemleri tamamlayarak e-fatura kesmeye başlayabilirsiniz. 

e-Fatura başvuru sürecini şu şekilde özetleyebiliriz: Mali mühür temin edilmesi, online başvuru formunun doldurulması, GİB üzerinden başvuru yapılması, tüm adımların tamamlanmasıyla birlikte hesap aktivasyonu. Ancak bu adımlar gözünüzü korkutmasın. Kobiks'e kayıt olarak tüm bu adımlarda Kobiks uzmanlarından yardım alabilir ve süreci kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Elbette. Kobiks ile E-Dönüşüm adımlarını dakikalar içerisinde hiçbir ücret ödemeden tamamlayabilirsiniz. Tüm aşamalarda Kobiks'in uzman ekibi sizinle iletişimde kalarak e-Fatura/e-Arşiv veya e-SMM hizmetlerine kolayca geçiş yapmanızı sağlar.

Evet. e-Fatura sistemine geçtikten sonra e-fatura kullanıcılarına e-fatura, e-fatura kullanıcısı olmayan işletmelere ve şahıslara ise e-arşiv fatura kesebilirsiniz. 

Elbette. Temel paketimizi ücretsiz olarak kullanabilir, şirket kuruluşunuz süresince ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden ve fatura yönetimi, gelir gider takibi, nakit akışı yönetimi gibi özelliklerden ücretsiz faydalanabilirsiniz. 

Daha iyisini yapıyoruz. Kobiks'in tüm özelliklerini deneyimleyebilmeniz için 30 gün ücret talep etmiyoruz, kayıt esnasında kart bilgilerinizi talep etmiyoruz.

Kobiks ile
hemen tanışın

Üstelik e-fatura, gelir gider ve nakit akışı yönetimi ücretsiz!

Hemen kullanmaya başla